31.4 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşamDadaş Et Izgara Cağ Kebabı SteakHouse yenilendi

Dadaş Et Izgara Cağ Kebabı SteakHouse yenilendi

Dadaş Et Izgara Cağ Kebabı SteakHouse, yenilenen mekanının açılışını gerçekleştirecek.

20 yıllık tecrübesiyle Erzurum’un yöresel lezzetlerinden olan Cağ Kebabı başta olmak üzere bir çok lezzeti ve mangal başı mevcut bir şekilde Sakaryalılara sunuyor. Ayrıca Dadaş Et Kasabıyla da et satışı yapan Dadaş Et Izgara, “Sakarya’nın Et Evi” sloganıyla, yılların verdiği tecrübe, işi bilen şefleri ve güler yüzlü personeliyle bölgede en çok tercih edilen et restorantı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Dadaş Et Izgara, yenilenen mekanının açılışını 23 Şubat 2020 Pazar Günü, “Kırkpınar Hasanpaşa Mah. İstasyon Cad. No: 3 Sapanca/Sakarya” adresinde 14.00-17.00 arasında gerçekleştirecek.

Sakarya’nın Et Evi Dadaş Et Izgara; Erzurum Çağ Kebabı, Kuzu Tandır, Küşleme Kuzu, Kuzu Beyti, Kuzu Şiş, Kuzu Lokum, Kuzu Külbastı, Kuzu Pirzola, Kasap Köftesi, Kasap Sucuk, Dana Kavurma, Biftek, Bonfile(Lokum), Antrikot Dana, Newyork Steak, Kobe(Biftek), Dallas(Dana Pirzola), Şaşlık Kebap, Urfa Kebap, Adana Kebap gibi daha bir çok et çeşitiyle birlikte Pişmiş kilo köftede de 80 TL olarak uygun fiyatıyla Sakaryalılara hizmet vermeye devam ediyor.  Ayrıca Dadaş Etin Arifiye Gölbaşında da çiftliği bulunmakta.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler