Bebekler doğal lezzetleri keşfedebilecek!

Güvenirliğini anne titizliğinden alan MYCey, 14 yıl önce bebeklere özel olarak pazara ilk kez sunduğu meyve sebze emziği ürününü geliştirdi. Silikon tercih eden anneler için ürettiği yeni “Silikon meyve sebze emziği” özel tasarlanan tutacağıyla bebeklerin hem emme döneminden çiğneme dönemine geçişine yardımcı oluyor hem de taze meyve ve sebzeleri keşfetmesini sağlıyor.

2006 yılından beri pazara sunduğu ürünler ile ilklere imza atan MYCey, bebeklerin hızlı gelişim dönemlerinde beslenmelerini önemsiyor ve onlar için sağduyulu ürünler üretmeye devam ediyor. MYCey, “Beslenme” kategorisi için yarattığı “Ben Kendim Yerim!” sloganıyla bebeklerin bu yeteneğe sahip olduğunu vurguluyor.

Silikon meyve sebze emziği çiğneme dönemine geçişte yardımcı oluyor

Katı gıdaya geçiş döneminde bebeklerin tek başına yemek yemeyi öğrenmelerine fayda sağlayan MYCey, yeni geliştirdiği “silikon meyve sebze emziği” ile de fonksiyonel bir ürün sunuyor. Silikon tercih eden anneler için ürettiği yeni ürün, emme döneminden çiğneme dönemine geçişe yardımcı oluyor. Bu sayede bebekler taze meyve ve sebzelerin tadına varıyor.Eklenmiş tuz, baharat, şeker ve koruyucu maddeler olmadan onların doğal lezzetleri keşfetmesini sağlıyor.

Beslenmeyi kolay hale getiren “silikon meyve sebze emziği”, patentli özel tasarımı ile bebeğin eline tam oturuyor. Aynı zamanda diş kaşınma dönemlerinde de buz veya donmuş meyve konularak mükemmel bir diş kaşıyıcısı haline geliyor.

Kendine güvenen çocukların yetişmesinde destek olan MYCey’in ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.mycey.com/ internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.