Başkan Alemdar, “Onlar Bize Emanet”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, şehit annesi Hamide Çoban ile Arabacıalanı Mahallesi’nde ikamet eden 82 yaşındaki Melahat Ekşioğlu’nu ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

2017 yılında Şırnak’ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın acısını ilk günkü gibi yüreklerinde taşıdıklarını belirten Başkan Yusuf Alemdar, “Vatanı ve milleti uğruna fedakarlıkların en büyüğünü yapan aziz şehitlerimizi, rahmet ve minnetle yad ediyorum. Onların geride bıraktığı aileleri, bize emanet. Her zaman başımızın üzerinde yerleri var.” dedi.

Birlikte aşacağız

Ülke ve millet olarak bu bayram birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirten Alemdar, “Bu zor zamanları hep birlikte kenetlenerek atlatacağız. Sabır ve dua ile sağlık noktasındaki tüm engelleri aşacağız. Bu vesileyle bir kez daha aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, şehit ailelerimize, kahraman gazilerimize ve onların ailelerine sağlıklı uzun ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.