24 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaMagazinAdrian Öztürk ''Hadi Anam Hadi''müzik Listelerinde

Adrian Öztürk ”Hadi Anam Hadi”müzik Listelerinde

Adrian Öztürk;yepyeni single çalışması ”Hadi Anam Hadi”ile tüm dijital platformlarda.

Ünlü prodüktör Harun Akbulut prodüktörlüğünde şarkısı ”Hadi Anam Hadi”yi müzikseverlerin beğenisine sunan Adrian Öztürk kısa sürede milyon üzeri beğeni ve izlenme alarak sosyal medyada viral oldu.

Adrian Öztürk,şarkısını birçok oyuncu ve dansçının yer aldığı Yusuf Can Özbilen yönetmenliğinde bir klip ile taçlandırdı.Hadi Anam Hadi klibi çok kısa sürede milyon izlenmeye ulaştı ve müzikseverlerden tam not aldı.

Aynı zamanda Adrian Öztürk;”Hadi Anam Hadi”şarkısı ile Türkiye’nin birçok radyosunda listelere girdi.

İstanbul doğumlu olan Adrian Öztürk;yıllardır medyumluk ve falcılık ile uğraşmaktadır.Uzun yıllardır bu alanda birçok mekanda çalışan Adrian Öztürk bu özelliği ile yıllardır sosyal medyada ciddi bir beğeni ve hayran kitlesine sahiptir. Aynı zamanda Türkiye’de birçok ünlü ve fenomen isme fal bakan Adrian Öztürk bu özelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Çocukluğundan beri içinde hep bir müzik sevdası olan Adrian Öztürk,müzik yolculuğuna profesyonel olarak yeni başladığını ve kısa sürede çok büyük hedeflere ulaşmak istediğini belirtiyor.Bunun için müzik alanında kendi alanlarında en iyilerle çalıştığını ve çok büyük bir ekip ile çalıştığını belirten Adrian Öztürk, adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Aynı zamanda astroloji ve enerji üzerine yaşamış olduğu tecrübeleri kaleme alacağını belirten Adrian Öztürk kısa süre içerisinde kitabını okuyucuların beğenisine sunacağını belirtti.

İlginiz Çekebilir
- REKLAM -

Son Eklenen Haberler