23.5 C
İstanbul
Cuma, Ağustos 19, 2022
Ana SayfaYaşamAdapazarı’nda Resim Şenliği İle Mutlu Çocuklar

Adapazarı’nda Resim Şenliği İle Mutlu Çocuklar

Adapazarı Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile sokağa çıkma kısıtlaması dört
saatliğine kaldırılan 14 yaş altı çocuklar için Donatım Park’ta Resim Şenliği düzenlendi.

Tedbirlerin uygulandığı etkinlikte, Sakarya Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi öğretmenleri ile resim yapan öğrenciler keyifli vakit geçirirken, güzel anlar yaşandı. Başkan Işıksu, “Çocuk dostu Adapazarı vizyonumuzla evlatlarımızın yaşamlarına ve şehrimizin geleceğine değer katan çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Işıksu Katıldı

Koronavirüs pandemisi tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması dört saatliğine kaldırılan 14 yaş altı çocuklar için Adapazarı Belediyesi ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile Donatım Park’ta Resim Şenliği düzenlendi. Şenliğe, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, öğretmen, öğrenciler ve aileleri katıldı. Sakarya Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi Müdürü Recep Borlukçu ve lise öğretmenlerinin organizasyonunda ilgili tüm tedbirler (sosyal mesafe, maske ve hijyen) uygulanırken, kurulan 50 şövalede öğrenciler resim yaptı ve keyifli vakit geçirdi.

Çocuk Dostu Adapazarı

Öğrencilerle bir araya gelen, onlarla sohbet ederek moral veren Başkan Mutlu Işıksu, her fırsatta bir araya gelmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Zor günleri hep birlikte en az hasarla atlatacaklarına olan inancını sürekli ifade ettiklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızın çocuk dostu şehir hüviyetiyle evlatlarımızın yaşamlarına ve şehrimizin geleceğine değer katan çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Milli Eğitim camiamız ile çok güzel bir iletişimimiz var. Kıymetli müdürlerimize ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Adapazarı Belediyesi olarak Adapazarı’mızın her alanda olduğu gibi en çok önem verdiğimiz eğitimde çok daha ileri seviyelere ulaşması için üzerimize düşeni gayretle yapıyoruz, yapmayı sürdüreceğiz. Zor günler geçecek, güzel günlerde daha çok buluşacağız.” ifadelerini kullandı.

İlginiz Çekebilir
spot_img

Son Eklenen Haberler