30.8 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaEğitimAdapazarı Gençleri Işık Saçıyor

Adapazarı Gençleri Işık Saçıyor

Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileriyle buluşan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın gençleri ışık saçıyor. Bugünümüz olan genç kardeşlerimizle her zaman beraber olacak ve onların fikirleri ile geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz. Eğitim çalışmalarının hep içinde olmaya, öğrencilerimizi teşvik etmeye ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Işıksu Hacı Zehra Akkoç Öğrencileriyle Buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Işıksu ziyaret ettiği Adapazarı Hacı Zehra Akkoç Kız Meslek Lisesi’nde ilk olarak, öğretmen ve öğrencilerin Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak çiçek takdim etti. Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve Okul Müdürü Songül Mercan’ın da bulunduğu söyleşide, Başkan Işıksu, öğrencilerle sohbet ederek, onlara sorular sordu ve taleplerini dinledi. Gençlere kendi hayatı üzerinden örnekler vererek tecrübelerini de aktaran Işıksu, hayatını, Adapazarı için hedefini, çalışmalarını ve projelerini aktararak öğrencilere gelecek hedefleri üzerine sorular sordu.

Dengeli ve Merhametli Olmak

Gençlerle her zaman beraber olduğunun ve bu birlikteliğin oldukça motive edici ve keyifli olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Liselerde, ilk ve ortaokullarda kardeşlerimizle sık sık bir araya geliyorum. Memnuniyetle görüyorum ki Adapazarı’mızın gençleri ışık saçıyor. Şehrini seven ve değer katmak isteyen öğrenci kardeşlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. Bugünümüz olan genç kardeşlerimizle her zaman beraber olacak ve onların fikirleri ile geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz. Eğitim çalışmalarının hep içinde olmaya, öğrencilerimizi teşvik etmeye ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Gençlere öğütler de veren Başkan Işıksu, “Kâinatta her şey bir denge üzerine kurulmuştur. Dengeli ve merhametli olmak, çalışmaktan kaçmamak, doğru bir insan olmak bizim asli vazifemizdir. Her zaman ahlaklı iyinin peşinde olmalıyız. Ahlaken doğru olmayan, iyi değildir. Biz bu anlamda gençlerimize çok inanıyor ve güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler