7. Koğuştaki Mucize Serdivan’da İzlendi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen arabalı sinema etkinlikleri Serdivan’da devam etti.

Etkinliğe katılan Başkan Ekrem Yüce, “7. Koğuştaki Mucize’yi izledik. Hemşerilerimizin teveccühüne çok teşekkür ederim. Arabalı sinema etkinliklerimize devam edeceğiz” diyerek etkinliklerin devam edeceğinin bilgisini verdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen arabalı sinema etkinlikleri Serdivan’da devam etti. Başkan Ekrem Yüce’nin de katıldığı etkinlikte Serdivan Helikopter Pisti’ni dolduran sinemaseverler gişe rekorları kıran 7. Koğuştaki Mucize adlı dram filmi seyrettiler.

Arabalı sinema etkinlikleri devam edecek

Büyük bir görsel şölene sahne olan etkinliğin ardından Başkan Ekrem Yüce, “7. Koğuştaki Mucize’yi izledik. Hüzünlendik, gözlerimiz yaşardı. Hemşerilerimizin teveccühüne çok teşekkür ederim. Arabalı sinema etkinliklerimize devam edeceğiz” diyerek etkinliklerin devam edeceğini belirtti. 200’ü aşkın arabalı sinemaseverin katıldığı etkinlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından patlamış mısır ve çay ikram edilirken etkinliğin yapıldığı alanda maske ile sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi için uyarılarda bulunuldu.

- REKLAM -

Son Haberler

Çini ve ipekle adım adım UNESCO’ya

BURSA – UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı 2021 dönemi için Türkiye’den gönderilecek iki dosyadan birini Bursa olarak...

En çok okunanlar