30.8 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 14, 2024
Booking.com
Ana SayfaYaşam2020’de çiçek kokuları etrafı saracak!

2020’de çiçek kokuları etrafı saracak!

2020 yılında çeşit çeşit çiçek kokularıyla tazelenmeye hazır olun. Türkiye’nin en çok tercih edilen parfüm markalarından Loris’in 2020 koku trendlerine göre, kadınlar bu yıl lavanta, narenciye, yasemin, sedir ağacı, sümbül, kehribar ağırlıklı kokarken; erkekler de beyaz ve kara biberin ısındıran enerjisinden ve bergamot, kavun, sedir, misk gibi dip notalardan güç alacak. Loris Parfüm’ün Frequence Serisinde yer alan parfüm seçenekleriyle 2020 koku trendlerini yakalayabilirsiniz.

Parfüm günlük hayatımızın vazgeçilmezi. Günün değişik zamanlarında değişik kokulara yelken açsak da herkesin kalbinde, kendini iyi hissettiği ve vazgeçemediği bir kokusu vardır. 2020 yılının parfüm trendlerini açıklayan Loris hem kadınların hem de erkeklerin değişen beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak, zengin bir koku skalası sunuyor.

Erkeklerin öncelikli tercihi odunsu kokular

Odunsu kokular erkeklerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Günün her saati kullanmak için amber, yeşil çay, misk ve oud ağacı gibi notalar kalıcı etki bırakıyor. Etkileyici ve güçlü erkek notalarını tercih edenler biber notalarının keskin ifadesine kendini kaptırabilir. Enerjik erkekler için bergamot notalarının tazeleyici ve yenileyici etkisinden faydalanabilir.

Yeşil notalardan ilham alan erkekler ise adaçayı, çim, menekşe yaprağı, galbanum yağı ile harmanlanmış kokuları tercih edebilirler.

Kadınlar için Leylak’ın gücü mü, amberin sıcaklığı mı?

Belki yepyeni ve taptaze bir parfüm, bu yıl ruhunuzun aradığı değişimin de anahtarı olacaktır. Frequence Serisi’nde yer alanlavanta, portakal çiçeği gibi romantik kokulardan oluşan bir çiçek füzyonu tam size göre olabilir. Seride yer alan armut, narenciye, gibi meyvelerin ve taptaze çiçek notalarının karışımı ise 2020’nin en iyileri arasında yer almaya ve sizi bir idol gibi hissettirmeye hazır! Çiçek ve meyve kokularından vazgeçmeyenler ise bergamot ve mandarin çiçeklerinin uyumundan ve yasemin çiçeğinin zarafetinden faydalanabilir. Leylak çiçeği etkisinde odunsu ve oryantal kokular ruhunuza iyi gelirken; gül ve amberin benzersiz ahengi ile hafif rüzgarlı bir bahar havasında sevdiğiniz bir yere doğru yürüyormuş gibi hissetmeniz mümkün.

Kadınlara özel 2020 yılı kokularını bulabileceğiniz Loris Parfüm Frequence Serisi’nden öne çıkanlar; K-274, K-273, K-270- , K- 271, K-272

Erkeklere özel 2020 yılı kokularını bulabileceğiniz Loris Parfüm Frequence Serisi’nden öne çıkanlar;  E-19, E-82, , E-225, E-226, E-178

- REKLAM-
İlginiz Çekebilir

Son Eklenen Haberler